Podmínky rezervace,prosím čtěte pozorně.


ZASLÁNÍM ZÁLOHY(nebo celé částky) ZÁJEMCE SOUHLASÍ S NAŠIMI PODMÍNKAMI REZERVACE!

Záloha(případně celá předem zaplacená částka) je NEVRATNÁ v případě zrušení rezervace ze strany zájemce a NEPŘENOSNÁ na jiné mládě!!!

                  

Každé miminko od nás dostane třígenerační výpis předků-VP,balíček krmení na první dny v novém domově a bude preventivně přeléčeno proti kokcidioze přípravkem Emanox.Více informací k chovu nejdete v podsekci RADY DO ZAČÁTKU.

Králíčci od nás odcházejí do nových domovů ve věku 6-8.týdnů,podle vyspělosti a samostatnosti jednotlivého mláďete.ODBĚR u každého vrhu je vždy uveden věk 7.týdnů.Po předchozí domluvě je možné přijet si pro králíčka o několik dní dříve ale musí mu být MINIMÁLNĚ 6.týdnů,dříve do nového domova mimčo nedáme!


Upřednostňujeme zájemce kteří chtějí králíčka jako mazlíka a člena rodiny ale ne jako ,,dočasnou hračku'' pro dítě!Uvědomte si že králíček je živý tvor který má své potřeby a po celý jeho život je potřeba se o něj dobře starat.Králíček vás bude potřebovat nejenom na hraní a mazlení, ale i na krmení, uklízení, česání, vození k veterináři apod.Pokud králíčka pořídíte svým dětem bude samozřejmě převážná péče o něj dopadat na vás a Vy za něj budete zodpovědní!
Náš chov je pouze zájmový a pro radost,králíčkům věnujeme většinu volného času proto nám záleží na tom kam půjdou!Chceme jim najít ty nejlepší domovy kde je budou mít rádi a budou se o ně dobře starat.Nejsme a ani nechceme být členy žádného klubu chovatelů ani nejezdíme na výstavy.Zákulisní boj mezi chovateli,intriky a pomlouvání ostatních opravdu není pro nás,naším hlavním cílem je odchovávat krásné a zdravé králíčky kteří budou dělat radost v rodinách jako mazlíčci a právoplatní členové rodiny.

Chovatele Teddíků kteří by měli o některé miminko od nás zájem upozorňuji že NEPOSUZUJI jestli je daný králíček vhodný na výstavy a do chovu,je jen na Vašem uvážení jestli o králíčka máte zájem a chcete si ho rezervovat!Nestojíme o zájemce kteří si králíčka zamluví a za pár dní nebo týdnů(v horším případě třeba až před odběrem) až mimčo povyroste zjistí že není ,,typově'' podle jejich představ tak nám napíší že už o něj nemají zájem a rezervaci zruší.

Od každého zájemce který ještě s chovem králíčků nemá zkušenosti očekáváme že si vše o jeho chovu předem nastuduje a před příchodem nového člena rodiny si vše potřebné obstará!!!Na našich stránkách najdete v podsekci ,,Rady do začátku'' i základní informace co vše pořídit,čím krmit,kdy očkovat ...

Miminko pevně rezervujeme zájemci až po zaplacení zálohy(polovina ceny),zbytek peněz doplatí zájemce při převzetí králíčka u nás doma.Předběžná rezervace je maximálně na 5.dní,pokud do té doby nebudu mít zálohu na účtu a nebo zájemce nebude reagovat na emaily bude předběžná rezervace  ZRUŠENA a miminko bude nabídnuto zpět k rezervaci.VÝJÍMKY po špatných zkušenostech NEDÁVÁM!!!POKUD DOJDE K ÚHYNU KRÁLÍČKA NEBO JINÉMU PROBLÉMU Z NAŠÍ STRANY KTERÝ BUDE BRÁNIT V ODBĚRU BUDE VÁM SAMOZŘEJMĚ CELÁ PŘEDEM ZAPLACENÁ ČÁSTKA VRÁCENA.


Se zájemci potřebuji být po celou dobu rezervace v kontaktu proto občas musíte kontrolovat email.Může se stát že králíček třeba onemocní nebo i uhyne takže to s Vámi musím řešit,toto se může samozřejmě stát i před už domluveným odběrem a jeli byste k nám zbytečně pokud si maily nekontrolujete!


Vyhrazujeme si právo pro výběr nového majitele. Může stát, že bude nějaký zájemce odmítnut kvůli špatné komunikaci, nedodržení úmluvy, negativní zkušenosti z předchozí komunikace apod. Opravdu mi jde o to, aby se králíček dostal do dobrých rukou!

NÁVŠTĚVA U MIMINEK JE MOŽNÁ NEJDŘÍVE VE VĚKU 6.TÝDNŮ!Zdraví miminek a jejich správný vývoj je pro nás na prvním místě takže dříve k nim cizí lidi nepouštíme!

PŘEDBĚŽNÉ REZERVACE NA MIMINKA KTERÁ JEŠTĚ NEJSOU NAROZENÁ NEBO UVOLNĚNA K REZERVACÍM NEPŘIJÍMÁM!

________________________________________________________________________________________

Králíčci jsou k OSOBNÍMU ODBĚRU u nás doma,bydlíme na Vysočině v malé obci Rohy kousek od Velkého Meziříčí.

Upozornění !!! Pokud se zájemce nejpozději v den předpokládaného odběru neozve abychom se domluvily na vyzvednutí králíčka zaplacená záloha (nebo celá částka)PROPADÁ a miminko bude uvolněno zpět k prodeji!Na odběru se se zájemci domlouvám 1-2.týdny před odběrem.V práci dělám v nepřetržitém provozu na dvanáctky takže dělám i o víkendech proto ne vždy se můžu zájemci přizpůsobit a musíme se tedy na určitém dni předem domluvit!

Pozdější odběr je samozřejmě možný ale POUZE po vzájemné VČASNÉ DOMLUVĚ !!!

Kvůli neseriozním zájemcům kteří nereagují na mé emaily ohledně domluvy o odběru a smluvený termín pak i několikrát odloží a ještě si myslí že když si za králíčka předem zaplatí zálohu nebo celou částku je pak už jen na nich kdy se mi ozvou a pro králíčka přijedou(v horším případě jsou i tací co tu nechají králíčka o několik týdnů déle a pak mi napíší že už ho nechtějí)jsem nucena bohužel vybírat od února 2017 poplatek.

Rezervované miminko tu nechávám bezplatně maximálně do 8.týdne věku,pokud si ho zájemce do té doby nevyzvedne bude mu účtován poplatek za každý započatý týden navíc u nás 200,-Kč.Nejsme ,,hotel'' ani místo kde si králíčka odložíte a přijedete si pro něj až se vám to bude hodit,uvědomte si že to není věc ale živý tvoreček který mezitím roste(takže místo miminka si můžete dovézt i ,,puberťáka'')a je kolem něj také spousta práce!Prosím zájemce kterým se některé miminko líbí a rádi by si ho zamluvily ale už dopředu vědí že si ho v termínu odběru nebudou moct vyzvednout(ať už kvůli plánované dovolené nebo z jiného důvodu)aby si miminko zamluvily z pozdějšího vrhu nebo u jiného  chovatele.

Děkuji za pochopení.

________________________________________________________________________

Zájemcům kteří  to k nám májí daleko a nemůžou si přijet osobně můžeme králíčka poslat přes dopravce zvířátek pokud si sami dopravu domluví a objednají.V tomto případě je nutné zaplatit CELOU ČÁSTKU za králíčka předem a při rezervaci králíčka na to UPOZORNIT!Cenu dopravy pak platíte přímo dopravci při převzetí králíčka.

Neručím za  případné  zrušení dohodnuté dopravy!!!Může se stát že dopravce plánovanou cestu z nějakého důvodu zruší,at'už kvůli počasí(v létě vysoké teploty,v zimě husté sněžení či náledí apod.)nebo malému počtu zájemců.Pokud tato situace nastane musí si opět sám zájemce dohodnout dopravu v nejbližším možném termínu  nebo si králíčka u nás vyzvednout osobně!!!

                DOPRAVCE ZVÍŘÁT   www.privez-zvire.cz/

                                     

------------------------------------------------------------------------------

                                   Vysvětlivky k rezervacím:

Zatím není volný/volná -Zvažuji že králíček zůstane u nás do chovu nebo je příliš maličký a bude k rezervaci uvolněn později.Můžete si o miminko napsat,pokud ho k rezervaci uvolním budete v pořadí zájemců.

Zůstává doma- miminko si necháváme doma do chovu a není volné k prodeji.

Volný / volná - O králíčka zatím nikdo neprojevil zájem a je volný k rezervaci.

  • Předběžná rezervace -Králíček je předběžně rezervovaný max.na 5.dní,pokud zájemce v tomto termínu nezaplatí zálohu bude uvolněn zpět k rezervaci.Můžete si o miminko napsat,jestli prvnímu zájemci bude rezervace zrušena budete další v pořadí.

  • Rezervace -za králíčka již byla uhrazena záloha a není volný k prodeji
  • Uhrazený/á  -za králíčka byla předem zaplacená celá částka