Podmínky rezervace,prosím čtěte pozorně!


Od září 2018 nabízíme králíčky pouze na mazlíčky,ne do dalšího chovu!!!

           Chovatelé prosím respektujte naše rozhodnutí a nepište nám.


Vyhrazujeme si právo pro výběr nového majitele,nejsme nuceni prodat králíčka každému kdo si o něj napíše!Může se stát že bude nějaký zájemce(i když už bude mít zaplacenou zálohu) odmítnut kvůli špatné komunikaci, nedodržení úmluvy, negativní zkušenosti z předchozí komunikace apod.


ZASLÁNÍM ZÁLOHY(nebo celé částky) ZÁJEMCE SOUHLASÍ S NAŠIMI PODMÍNKAMI REZERVACE!

Záloha(případně celá předem zaplacená částka) je NEVRATNÁ v případě zrušení rezervace ze strany zájemce a NEPŘENOSNÁ na jiné mládě!!!

                  

Každé miminko od nás dostane (od září 2018 počínaje vrhem CH5) ,,RODNÝ LIST'' kde budou uvedeny informace pouze o králíčkovi a jeho rodičích,ne tři generace předků jako doposud ve Výpisu Předků,tato informace je pro majitele králíčka ,,mazlíčka'' zbytečná,slouží hlavně pro chovatele kteří potřebují informace o příbuznosti daného králíčka do chovu.Dále dostane balíček krmení na které je zvyklý a bude preventivně přeléčen proti kokcidioze přípravkem Emanox.Více informací k chovu nejdete na našich stránkách v podsekci RADY DO ZAČÁTKU.


Králíčci od nás odcházejí do nových domovů ve věku 6-8.týdnů,podle vyspělosti a samostatnosti jednotlivého mláďete.


Prosíme zájemce aby si uvědomily že králíček je živý tvor který má své potřeby a po celý jeho život je potřeba se o něj dobře starat.Bude vás potřebovat nejenom na hraní a mazlení, ale i na krmení, uklízení, česání, vození k veterináři apod.Pokud králíčka pořídíte svým dětem bude samozřejmě převážná péče o něj dopadat na vás a Vy za něj budete zodpovědní!
Náš chov je pouze zájmový a pro radost,králíčkům věnujeme většinu volného času proto nám záleží na tom kam půjdou!Chceme jim najít ty nejlepší domovy kde je budou mít rádi a budou se o ně dobře starat.Nejsme a ani nechceme být členy žádného klubu chovatelů ani nejezdíme na výstavy.Zákulisní boj mezi chovateli,intriky a pomlouvání ostatních opravdu není pro nás,naším hlavním cílem je odchovávat krásné a zdravé králíčky kteří budou dělat radost v rodinách jako mazlíčci a právoplatní členové rodiny.


Od každého zájemce který ještě s chovem králíčků nemá zkušenosti očekáváme že si vše o jeho chovu předem nastuduje a před příchodem nového člena rodiny si vše potřebné obstará!!!Na našich stránkách najdete v podsekci ,,Rady do začátku'' i základní informace co vše pořídit,čím krmit,kdy očkovat ...

Miminko pevně rezervujeme zájemci až po zaplacení zálohy(polovina ceny),číslo účtu Vám pošlu při potvrzení rezervace na mail,zbytek peněz doplatí zájemce při převzetí králíčka u nás doma.Předběžná rezervace je maximálně na 3.dny,pokud do té doby nebudu mít zálohu na účtu nebo zájemce nepošle alespoň doklad o převodu peněz  bude předběžná rezervace  ZRUŠENA a miminko bude nabídnuto zpět k rezervaci.VÝJÍMKY po špatných zkušenostech kdy si lidé miminko zamluví a pak nemají ani tu slušnost napsat že si to rozmysleli NEDÁVÁM!!!Prosím,pokud si rezervaci rozmyslíte dejte mi to vědět ať zbytečně několik dní neblokujete miminko jinému zájemci který by o něj opravdu zájem měl.Děkuji.

POKUD DOJDE K ÚHYNU KRÁLÍČKA NEBO JINÉMU PROBLÉMU Z NAŠÍ STRANY KTERÝ BUDE BRÁNIT V ODBĚRU BUDE VÁM SAMOZŘEJMĚ CELÁ PŘEDEM ZAPLACENÁ ČÁSTKA VRÁCENA.


Se zájemci potřebuji být po celou dobu rezervace v kontaktu proto občas musíte kontrolovat email.Může se stát že králíček třeba onemocní nebo i uhyne takže to s Vámi musím řešit,toto se může samozřejmě stát i před už domluveným odběrem a jeli byste k nám zbytečně pokud si maily nekontrolujete!

NÁVŠTĚVA U MIMINEK JE MOŽNÁ NEJDŘÍVE VE VĚKU 6.TÝDNŮ!

PŘEDBĚŽNÉ REZERVACE NA MIMINKA KTERÁ JEŠTĚ NEJSOU NAROZENÁ NEBO UVOLNĚNA K REZERVACÍM NEPŘIJÍMÁM!

________________________________________________________________________________________

Králíčci jsou k OSOBNÍMU ODBĚRU u nás doma,bydlíme na Vysočině v malé obci kousek od Velkého Meziříčí.

Upozornění !!! Pokud se zájemce nejpozději v den předpokládaného odběru neozve abychom se domluvily na vyzvednutí králíčka zaplacená záloha (nebo celá částka)PROPADÁ a miminko bude uvolněno zpět k prodeji!Na odběru se se zájemci domlouvám 1-2.týdny před odběrem.V práci dělám v nepřetržitém provozu na dvanáctky takže dělám i o víkendech proto ne vždy se můžu zájemci přizpůsobit a musíme se tedy na určitém dni předem domluvit!

Pozdější odběr je samozřejmě možný ale POUZE po vzájemné VČASNÉ DOMLUVĚ !!!

Prosím zájemce kterým se některé miminko líbí a rádi by si ho zamluvily ale už dopředu vědí že si ho v termínu odběru nebudou moct vyzvednout(ať už kvůli plánované dovolené nebo z jiného důvodu)aby si miminko zamluvily z pozdějšího vrhu nebo u jiného  chovatele.

Děkuji za pochopení.

________________________________________________________________________

Zájemcům kteří  to k nám májí daleko a nemůžou si přijet osobně můžeme králíčka poslat přes dopravce zvířátek pokud si sami dopravu domluví a objednají.V tomto případě je nutné zaplatit CELOU ČÁSTKU za králíčka předem plus k ceně králíčka připočítáváme 100,- Kč za krabici na převoz a naši dopravu králíčka na sběrné místo kde ho dopravci předáme.

Cenu dopravy 350,- pak platíte přímo dopravci při převzetí králíčka.

Neručím za  případné  zrušení dohodnuté dopravy!!!Může se stát že dopravce plánovanou cestu z nějakého důvodu zruší,at'už kvůli počasí(v létě vysoké teploty,v zimě husté sněžení či náledí apod.)nebo malému počtu zájemců.Pokud tato situace nastane musí si opět sám zájemce dohodnout dopravu v nejbližším možném termínu  nebo si králíčka u nás vyzvednout osobně!!!

                DOPRAVCE ZVÍŘÁT   www.privez-zvire.cz/

                                                          

------------------------------------------------------------------------------

                                   Vysvětlivky k rezervacím:

Zatím není volný/volná -Zvažuji že králíček zůstane u nás do chovu nebo je příliš maličký a bude k rezervaci uvolněn později.Můžete si o miminko napsat,pokud ho k rezervaci uvolním budete v pořadí zájemců.

Zůstává doma- miminko si necháváme doma do chovu a není volné k prodeji.

Volný / volná - O králíčka zatím nikdo neprojevil zájem a je volný k rezervaci.

  • Předběžná rezervace -Králíček je předběžně rezervovaný max.na 3.dny,pokud zájemce v tomto termínu nezaplatí zálohu bude uvolněn zpět k rezervaci.Můžete si o miminko napsat,jestli prvnímu zájemci bude rezervace zrušena budete další v pořadí.

  • Rezervace -za králíčka již byla uhrazena záloha a není volný k prodeji
  • Uhrazený/á  -za králíčka byla předem zaplacená celá částka