Podmínky rezervace,prosím čtěte pozorně.


ZASLÁNÍM ZÁLOHY(nebo celé částky) ZÁJEMCE SOUHLASÍ S NAŠIMI PODMÍNKAMI REZERVACE!

Záloha(případně celá předem zaplacená částka) je NEVRATNÁ v případě zrušení rezervace ze strany zájemce a NEPŘENOSNÁ na jiné mládě!!!

                  

Každé miminko od nás dostane třígenerační výpis předků-VP,balíček krmení na první dny v novém domově a bude preventivně přeléčeno proti kokcidioze přípravkem Emanox.Více informací k chovu nejdete v podsekci RADY DO ZAČÁTKU.

Králíčci od nás odcházejí do nových domovů ve věku 6-8.týdnů,podle vyspělosti a samostatnosti jednotlivého mláďete.


Upřednostňujeme zájemce kteří chtějí králíčka jako mazlíka a člena rodiny ale ne jako ,,dočasnou hračku'' pro dítě!Uvědomte si že králíček je živý tvor který má své potřeby a po celý jeho život je potřeba se o něj dobře starat.Králíček vás bude potřebovat nejenom na hraní a mazlení, ale i na krmení, uklízení, česání, vození k veterináři apod.Pokud králíčka pořídíte svým dětem bude samozřejmě převážná péče o něj dopadat na vás a Vy za něj budete zodpovědní!
Náš chov je pouze zájmový a pro radost,králíčkům věnujeme většinu volného času proto nám záleží na tom kam půjdou!Chceme jim najít ty nejlepší domovy kde je budou mít rádi a budou se o ně dobře starat.Nejsme a ani nechceme být členy žádného klubu chovatelů ani nejezdíme na výstavy.Zákulisní boj mezi chovateli,intriky a pomlouvání ostatních opravdu není pro nás,naším hlavním cílem je odchovávat krásné a zdravé králíčky kteří budou dělat radost v rodinách jako mazlíčci a právoplatní členové rodiny.

Chovatele Teddíků kteří by měli o některé miminko od nás zájem upozorňuji že NEPOSUZUJI jestli je daný králíček vhodný na výstavy a do chovu,je jen na Vašem uvážení jestli o králíčka máte zájem a chcete si ho rezervovat!Nestojíme o zájemce kteří si králíčka zamluví a za pár dní nebo týdnů(v horším případě třeba až před odběrem) až mimčo povyroste zjistí že není ,,typově'' podle jejich představ tak nám napíší že už o něj nemají zájem a rezervaci zruší.

Od každého zájemce který ještě s chovem králíčků nemá zkušenosti očekáváme že si vše o jeho chovu předem nastuduje a před příchodem nového člena rodiny si vše potřebné obstará!!!Na našich stránkách najdete v podsekci ,,Rady do začátku'' i základní informace co vše pořídit,čím krmit,kdy očkovat ...

Miminko pevně rezervujeme zájemci až po zaplacení zálohy(polovina ceny),zbytek peněz doplatí zájemce při převzetí králíčka u nás doma.Předběžná rezervace je maximálně na 5.dní,pokud do té doby nebudu mít zálohu na účtu a nebo zájemce nebude reagovat na emaily bude předběžná rezervace  ZRUŠENA a miminko bude nabídnuto zpět k rezervaci.VÝJÍMKY po špatných zkušenostech NEDÁVÁM!!!POKUD DOJDE K ÚHYNU KRÁLÍČKA NEBO JINÉMU PROBLÉMU Z NAŠÍ STRANY KTERÝ BUDE BRÁNIT V ODBĚRU BUDE VÁM SAMOZŘEJMĚ CELÁ PŘEDEM ZAPLACENÁ ČÁSTKA VRÁCENA.


Se zájemci potřebuji být po celou dobu rezervace v kontaktu proto občas musíte kontrolovat email.Může se stát že králíček třeba onemocní nebo i uhyne takže to s Vámi musím řešit,toto se může samozřejmě stát i před už domluveným odběrem a jeli byste k nám zbytečně pokud si maily nekontrolujete!


Vyhrazujeme si právo pro výběr nového majitele. Může stát, že bude nějaký zájemce odmítnut kvůli špatné komunikaci, nedodržení úmluvy, negativní zkušenosti z předchozí komunikace apod. Opravdu mi jde o to, aby se králíček dostal do dobrých rukou!

NÁVŠTĚVA U MIMINEK JE MOŽNÁ NEJDŘÍVE VE VĚKU 6.TÝDNŮ!

PŘEDBĚŽNÉ REZERVACE NA MIMINKA KTERÁ JEŠTĚ NEJSOU NAROZENÁ NEBO UVOLNĚNA K REZERVACÍM NEPŘIJÍMÁM!

________________________________________________________________________________________

Králíčci jsou k OSOBNÍMU ODBĚRU u nás doma,bydlíme na Vysočině v malé obci Rohy kousek od Velkého Meziříčí.

Upozornění !!! Pokud se zájemce nejpozději v den předpokládaného odběru neozve abychom se domluvily na vyzvednutí králíčka zaplacená záloha (nebo celá částka)PROPADÁ a miminko bude uvolněno zpět k prodeji!Na odběru se se zájemci domlouvám 1-2.týdny před odběrem.V práci dělám v nepřetržitém provozu na dvanáctky takže dělám i o víkendech proto ne vždy se můžu zájemci přizpůsobit a musíme se tedy na určitém dni předem domluvit!

Pozdější odběr je samozřejmě možný ale POUZE po vzájemné VČASNÉ DOMLUVĚ !!!

Prosím zájemce kterým se některé miminko líbí a rádi by si ho zamluvily ale už dopředu vědí že si ho v termínu odběru nebudou moct vyzvednout(ať už kvůli plánované dovolené nebo z jiného důvodu)aby si miminko zamluvily z pozdějšího vrhu nebo u jiného  chovatele.

Děkuji za pochopení.

________________________________________________________________________

Zájemcům kteří  to k nám májí daleko a nemůžou si přijet osobně můžeme králíčka poslat přes dopravce zvířátek pokud si sami dopravu domluví a objednají.V tomto případě je nutné zaplatit CELOU ČÁSTKU za králíčka předem plus k ceně králíčka připočítáváme 100,- Kč za krabici na převoz a dopravu králíčka na sběrné místo kde ho dopravci předáme.

Cenu dopravy 350,- pak platíte přímo dopravci při převzetí králíčka.

Neručím za  případné  zrušení dohodnuté dopravy!!!Může se stát že dopravce plánovanou cestu z nějakého důvodu zruší,at'už kvůli počasí(v létě vysoké teploty,v zimě husté sněžení či náledí apod.)nebo malému počtu zájemců.Pokud tato situace nastane musí si opět sám zájemce dohodnout dopravu v nejbližším možném termínu  nebo si králíčka u nás vyzvednout osobně!!!

                DOPRAVCE ZVÍŘÁT   www.privez-zvire.cz/

                                     

------------------------------------------------------------------------------

                                   Vysvětlivky k rezervacím:

Zatím není volný/volná -Zvažuji že králíček zůstane u nás do chovu nebo je příliš maličký a bude k rezervaci uvolněn později.Můžete si o miminko napsat,pokud ho k rezervaci uvolním budete v pořadí zájemců.

Zůstává doma- miminko si necháváme doma do chovu a není volné k prodeji.

Volný / volná - O králíčka zatím nikdo neprojevil zájem a je volný k rezervaci.

  • Předběžná rezervace -Králíček je předběžně rezervovaný max.na 5.dní,pokud zájemce v tomto termínu nezaplatí zálohu bude uvolněn zpět k rezervaci.Můžete si o miminko napsat,jestli prvnímu zájemci bude rezervace zrušena budete další v pořadí.

  • Rezervace -za králíčka již byla uhrazena záloha a není volný k prodeji
  • Uhrazený/á  -za králíčka byla předem zaplacená celá částka