NABÍDKA MIMINEK  


  Náš chov není komerční,veškerý zisk z prodeje králíčků je použit na koupi:

vybavení,steliva,krmení,veterinárních přípravků a ošetření u veterináře i na nákup nových králíčků do chovu a potřeby dalších našich zvířátek.


Před tím než mě kontaktujete se zájmem o rezervaci miminka  si  prosím pečlivě PŘEČTĚTE na našich stránkách PODMÍNKY REZERVACE ,základní informace o plemeni Teddy (abyste věděli o jaké plemeno se jedná a jestli je pro Vás vhodné!)a RADY DO ZAČÁTKU kde najdete informace co vše si pro králíčka pořídit,jakým krmivem krmíme,kdy máte králíčka očkovat a další potřebné informace. 


 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

   

   

     PROSÍM ČTĚTE POZORNĚ !!!  

 

        

Prosím aby mě kontaktovali pouze zájemci kteří mají o některé z volných miminek opravdu VÁŽNÝ ZÁJEM a chtějí si ho rezervovat,zbytečně tak nebudu trávit spoustu času odpovídáním na emaily s nejrůznějšími dotazy které nemají smysl a Vy tak nebudete předběžnou rezervací blokovat několik dní miminko jinému zájemci který by o ně opravdu zájem měl !!! Děkuji za pochopení.


    Na nepodepsané emaily nebo ty ve kterých někdo napíše jen 

          ,,jaká je cena'' nebo ,,mám zájem...''neodpovídám !

 

Pokud máte zájem si u nás některého králíčka rezervovat a přečetli jste si nejříve VŠECHNY INFORMACE na našich stránkách NAPIŠTE mi prosím o které miminko máte zájem(označení vrhu,číslo miminka a jméno) a nějaké informace o Vás-alespoň celé jméno,odkud jste,jaké máte zkušenosti s chovem králíčků nebo jiných zvířátek a jestli si pro králíčka přijedete v době odběru osobně k nám nebo budete chtít využít dopravce.V případě využití dopravce mi napište i termín dopravy a vybrané město kam Vám králíčka dopravce poveze!Opravdu po zájemcích nechci nějaký ,,životopis'' ale zkrátka jen stručné info abych měla představu kdo mi vlastně píše a do jakého domova našeho odchovanečka pustím.Lidem kterým dělá problém pročíst si nejdříve informace na našich stránkách a pak mi napsat email s nějakými informacemi a svým jménem nebudu odpovídat.

________________________________________________________________________

            Doprava králíčků je možná přes dopravce PRIVEZ-ZVIRE.CZ

Zde si můžete zjistit plánované termíny a trasy na dopravu králíčka k vám

  Cena dopravy po celé ČR je 350,- (platí se dopravci při převzetí králíčka).

V případě využití dopravce si k ceně králíčka připočítávám 100,- Kč za krabici na převoz a naši dopravu králíčka na sběrné místo kde ho dopravci předám.Než králíčka dopravci předám musí být UHRAZENÝ jinak ho nikam nepošlu!

Králíčky dopravci předávám ve Velkém Meziříčí takže se MUSÍTE VŽDY DÍVAT na požadovaný termín kdy bude králíček již k odběru a hlavně na města na trase až PO Velkém Meziříčí.Doprava do měst na trase před Velkým Meziříčím samozřejmě není možná,já králíčka musíme dopravci nejprve předat!

                                       www.privez-zvire.cz/

                                

__________________________________________________________________________

Doprava miminka z vrhu M5 přes dopravce bude možná v tento termín na této trase:

sobota 22.12.Velké Meziříčí > Jihlava > Humpolec > Všechromy > Praha, Chodov > Jesenice u Prahy > Praha, Zličín > Kladno > Slaný > Louny > Most > Litvínov

neděle 23.12.  Litvínov > Most > Žatec > Louny > Podsedice > Litoměřice > Lovosice > Teplice > Ústí nad Labem > Děčín > Česká Kamenice > Nový Bor > Česká Lípa > Chrastava > Liberec > Turnov > Turnov (na Kamenci) > Jičín > Mladá Boleslav > Mělník > Velvary > Slaný > Kladno > Rakovník > Praha, Zličín > Beroun > Zdice > Mýto > Rokycany > Plzeň > Nýřany > Stříbro > Bor u Tachova > Tachov > Planá u Mariánských Lázní > Mariánské Lázně > Cheb > Sokolov > Karlovy Vary > Ostrov > Klášterec nad Ohří > Kadaň > Chomutov > Most > Litvínov

         Aktuální vrhy miminek  

                           Aktualizace nabídky 10.11.2018

(Klikněte na ZDE u požadovaného vrhu a zobrazí se vám celá stránka s miminky 

kde je uvedeno kdy se narodila,kdy budou k odběru,která jsou zamluvená a ty která jsou zatím ještě volná.U volných miminek jsou uvedeny i ceny.)

...........................................................................................................................................................

                  Vrh M5

                                    rodiče Bonnie + Anýsek

                      Více informací o tomto vrhu najdete ZDE

                        Miminko zatím není uvolněno k rezervaci !!!

 ________________________________________________

                               

        10.11.2018 se narodilo jedno miminko Charlottce a Anýskovi.

                               Více informací dám na stránky později...

Narození dalších miminek očekáváme(pokud se zadařilo a samičky jsou březí) v druhé polovině listopadu 2018.Jakmile to bude aktuální a nějaká miminka se narodí najdete je zde v NABÍDCE MIMINEK.